Згідно з тактичним завданням навчань, усім службам цивільного захисту необхідно було відреагувати на розлив ртуті, який стався в приміщенні мультимедійного центру Черкаської Першої міської гімназії. Повідомляють в Управлінні ДСНС Черкащини.

До проведення заходів, щодо ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації залучалися 35 рятувальників та 4 одиниці пожежної та спеціальної техніки. Під час навчань значну увагу також було приділено діям адміністрації гімназії та обслуговуючого персоналу, який відпрацював завдання з оповіщення та проведення евакуації учнів.

рятувальники відпрацювали практичні дії з розливом ртуті

Згідно з тактичним завданням навчань, усім службам цивільного захисту необхідно було відреагувати на розлив ртуті, який стався в приміщенні мультимедійного центру Черкаської Першої міської гімназії. До проведення заходів, щодо ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації залучалися 35 рятувальників та 4 одиниці пожежної та спеціальної техніки. Під час навчань значну увагу також було приділено діям адміністрації гімназії та обслуговуючого персоналу, який відпрацював завдання з оповіщення та проведення евакуації учнів.

Geplaatst door Управління Державної служби України з НС у Черкаській області op Woensdag 17 oktober 2018