14 жовтня, вже традиційно, рятувальники Черкащини долучилися до святкових заходів з нагоди Дня захисника України. Делегації Управління ДСНС у Черкаській області взяли участь у всіх загальноміських офіційних заходах з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Старт святкуванню дали змагання з напівмарафону 2018, які стартували на Соборній площі міста. Участь у забігах взяли рятувальники-спортсмени Управління на чолі із заступником начальника Управління Сергієм Озераном.

blank

Вже вдруге, популяризуючи здоровий спосіб життя, розвиток бігової культури та сприяючи  підвищенню іміджу Служби порятунку Черкащини як спортивної структури, рятувальники у грандіозних бігових змаганнях долали дистанції 21 та 10 км, а також естафету. Цього року, взяти участь у напівмарафоні виявила рекордна кількість учасників з різних куточків країни, понад півтори тисячі.

За результатами змагань, команда Управління із 19 команд-учасників посіла друге місце у командній естафеті.

blank

Епіцентр свята традиційно був у центрі міста, на одній із центральних вулиць – Хрещатику. Черкащани могли роздивитися та ознайомитися із військовою технікою та обладнанням. У одному строю поруч із військовою гармонійно виглядала і рятувальна техніка. Фахівці ДСНС із задоволенням демонстрували усім відвідувачам цієї виставки обладнання, спорядження та устаткування, які вогнеборці використовують у своїй повсякденній роботі.

Особливо велелюдно було коло експозицій, які представляли фахівці групи піротехнічних робіт, хіміки та рятувальники. Також усі бажаючи мали змогу не лише ознайомитись із технічними характеристиками рятувального спорядження, особливостями його застосування під час ліквідації надзвичайних ситуацій, а й також приміряти каски, бронежилети, бойовий одяг бійців ДСНС, посидіти за кермом пожежно-рятувальної техніки.

blank

blank

Також жителі міста могли насолодитися пісенними дарунками від різних художніх колективів, серед яких був і рятувальник Віталій Нетесаний з піснею «Офіцерський шансон».