Колектив КП “Черкасиелектротранс” опублікував звернення до депутата Черкаської міської ради Павла Карася та вимогою публічного вибачення.

Зокрема, у зверненні нагадують, що під час сесії Черкаської міської ради, 2 вересня, депутат Павло Карась заявив про наявність «чорного налу» на КП «ЧЕТС».

“Вами, на сесії ЧМР 02 вересня 2021 р., надана інформація депутатському корпусу і містянам про наявність «чорного налу» на КП «ЧЕТС», що вкрай обурило колектив підприємства. Враховуючи, що Ви являєтесь депутатом, представляєте інтереси громади міста, директором комунального підприємства – надана Вами інформація повинна мати наявні докази, які Ви маєте підтвердити. Просимо Вас оприлюднити дані докази з залученням відповідних органів. В разі відсутності вищезазначених доказів колектив КП «ЧЕТС» вимагає від Вас публічного вибачення у термін до 10 вересня 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, саме Карась переконував на сесії депутатів не голосувати за понадмільярдну програму розвитку електротранспорту, в результаті її відправили на доопрацювання.