Знайомство  Тетяни Богомол – колишнього депутата Черкаської міської ради, нині – активіста, волонтера Руху «Справедливість»  з Валентином Наливайченком відбулося ще за часів Майдану.
З того часу – і боротьби, і співпраці, Тетяна Костянтинівна завжди підтримує Валентина Наливайченка. «Він – людина, в першу чергу, порядна і відповідальна. Це якості, які абсолютно безумовно повинні бути у кожного політика і державного діяча. На жаль, більшість політиків не відповідають цій характеристиці», – говорить волонтер Руху «Справедливість» Тетяна Богомол.
Валентин Наливайченко , разом з волонтерами та активістами Руху активно підтримує воїнів АТО з початку бойових дій на Сході: передають регулярну гуманітарну допомогу та разом з Першим добровольчим мобільниим шпиталем ім. Пирогова відправляють на передову медичні модулі для військових лікарів. 
А в Черкасах  активіст Руху «Справедливість» Тетяна Богомол, створила, на базі комітету самоорганізації «Перемога», волонтерський пункт, де разом з іншими волонтерами Руху передає до зони АТО (Троїцький, Волноваха, Попасна, Авдіївка) власноруч зроблені маскувальні сітки, продукти харчування, предмети побуту.  І пропонує долучатися до «Справедливості» небайдужих громадян Черкащини, які  підтримують політичну позицію Валентина Наливайченка: припинення війни, захист і безпека громадян,сильні Збройні Сили, ефективна дипломатія, справжня, а не на папері, жорстка боротьба з корупцією.
blank
blank
blank

blank