Сьогодні в навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота черкаським учням вручають відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни” повідомляє “Інфоміст”.
![](https://dzvin.media/wp-content/uploads/2018/05/32471958_1649418978489412_4589100073907912704_n-600x450.jpg)
Урочистості відбуваються на плацу навчального закладу. 70 юнакам та дівчатам із різних шкіл нашої області вручають відзнаки за високі досягнення у дисципліні “Захист Вітчизни”.
Цю відзнаку кілька років тому започаткували за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.
– Мені приємно бути на цьому плацу разом із нашими воїнами, з прикордонниками та вами. Ви – нове покоління українців, ви на власні очі бачили мужність, вам є з кого брати приклад, – говорить Ткаченко. – У 2014 році з цього плацу вирушили на захист кордонів нашої держави легендарні прикордонники на чолі з Момотом. На жаль, не всі повернулися додому. Вічна пам’ять усім воїнам, які полягли в боях. Ви зараз отримаєте відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни” як кращі з кращих. Ваше завдання берегти нашу історію, пам’ять про борців за волю Украіни. Будьте гідними українцями! Раніше вже 235 черкаських школярів отримали такі відзнаки.
![blank](https://dzvin.media/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
![blank](https://dzvin.media/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
![blank](https://dzvin.media/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
КОМЕНТАРІ