Сьогодні в навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота черкаським учням вручають відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни” повідомляє “Інфоміст”.
 Урочистості відбуваються на плацу навчального закладу. 70 юнакам та дівчатам із різних шкіл нашої області вручають відзнаки за високі досягнення у дисципліні “Захист Вітчизни”.
Цю відзнаку кілька років тому започаткували за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

– Мені приємно бути на цьому плацу разом із нашими воїнами, з прикордонниками та вами. Ви – нове покоління українців, ви на власні очі бачили мужність, вам є з кого брати приклад, – говорить Ткаченко. – У 2014 році з цього плацу вирушили на захист кордонів нашої держави легендарні прикордонники на чолі з Момотом. На жаль, не всі повернулися додому. Вічна пам’ять усім воїнам, які полягли в боях. Ви зараз отримаєте відзнаки “Відмінник захисту Вітчизни” як кращі з кращих. Ваше завдання берегти нашу історію, пам’ять про борців за волю Украіни. Будьте гідними українцями! Раніше вже 235 черкаських школярів отримали такі відзнаки.

blank
blank
blank