Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу Іван Ткаченко отримав срібну медаль на чемпіонаті з кікбоксингу в Індії. До турніру спортсмена підготував Юрій Зубов. Повідомив на Фейсбуці Начальник управління екологічного нагляду Олександр Позняков.

З 9 по 13 лютого у місті Делі (Індія) відбувся міжнародний турнір з кікбоксингу WAKO Indian Open. Участь в чемпіонаті прийняли близько 700 учасників з 6 країн (Індія, Непал, Іран, Йорданія, Казахстан, Україна). Також участь в турнірі взяв і наш інспектор Іван Ткаченко. Виступаючи у фул-контакті, він став фіналістом, отримавши срібло.

Перший бій Ваня переміг, але через поганий ринг отримав травму (розтягнення/надрив ікровидного м’яза) і не зміг продовжити боротьбу, та зайняв друге місце.

Зауважимо, що Іван також є володарем нагороди Чемпіонату світу-2019.