Сучасний сервіс подання звітності та контролю за споживанням електроенергії по всім точкам обліку, а також історія платежів за період до трьох років і ще багато зручних можливостей дистанційного ведення відносин з енергорозподільною компанією ПАТ «Черкасиобленерго» представлені юридичним споживачам в особистому кабінеті. Зареєструватися в особистому кабінеті юридичного споживача просто, потрібно лише звернутися до абонентського відділу Вашого РЕМ та підписати додаткову угоду, щоб отримати УНІКАЛЬНИЙ КЛЮЧ для використання можливостей особистого кабінету юридичного споживача.

Всю необхідну інформацію та допомогу щодо реєстрації або користування особистим кабінетом юридичного споживача Ви можете отримати у консультантів у Вашому РЕМ або зателефонувавши до спеціалістів кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго» за багатоканальними номерами  (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 цілодобово.

Товариство слідкує за якістю надаваних послуг, тому на постійній основі проводить заходи спрямовані на підвищення рівня обслуговування споживачів.

Так для працівників кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго» відбулося навчання щодо впроваджених змін та особливостей користування особистим кабінетом юридичного споживача. Захід провели фахівці дирекції комерційної та дирекції з інформаційних технологій та зв’язку спільно з відділом обслуговування юридичних абонентів Черкаського міського РЕМ.

blank

В ході навчання були обговорені основні питання, які виникають у споживачів при роботі з юридичним кабінетом на сайті ПАТ «Черкасиобленерго», надані вичерпні консультації та рекомендації щодо правил користування кабінетом та використання його функціональних можливостей.

Від працівників абонентського відділу розробниками отримано зауваження та пропозиції щодо додаткового покращення роботи та розширення функціоналу кабінету юридичного споживача та спрощення процедури реєстрації.

Дане навчання спеціально організоване для покращення інформованості та підвищення рівня якості надання консультацій працівниками кол-центру Товариства при зверненні юридичних споживачів з питань організації безпаперової електронної щомісячної звітності за послуги з розподілу електричної енергії через електронний сервіс кабінету на сайті ПАТ «Черкасиобленерго».

blank

Крім того, у Черкаському міському районі електричних мереж створене окреме робоче місце консультанта. Спеціаліст надає допомогу юридичним споживачам щодо реєстрації та роботи у даному сервісі. Електроний кабінет позбавить юридичних споживачів необхідності відвідувати району електричних мереж у звітний період.

ПАТ «Черкасиобленерго» запрошує юридичних споживачів до налагодження співпраці у сучасному форматі.