Інспектори штрафуватимуть жителів Черкас, які вчасно не прибрали свої прилеглі території від обрізаного гілля. Містяни можуть заплатити від 360 до 850 грн, юридичні особи – від 850 до 1700 гривень інформують у Черкаській міській ради.

Жителі міста мають вивозити гілля самостійно або можуть укладати договір на ці послуги із приватними чи комунальними підприємствами. Наприклад, у КП “Придніпровська СУБ” оренда трактора вартуватиме близько 300 гривень.

Згідно з рішенням Черкаської міської ради, у місті визначені місця для складування опалого листя та відходів деревини, зокрема, майданчики за адресою вул. Пацаєва, 51, вул. Смілянська, 164, вул. Сумгаїтська, 8.

Ті, хто вчасно не прибрали свої території, отримають припис від працівників управління інспектування. За словами заступника начальника управління Павла Забєліна, лише протягом останнього тижня інспектори виписали 120 таких приписів.

“Спочатку на порушника ми виписуємо припис і даємо час для усунення порушення. Якщо громадянин не йде назустріч і залишає територію неприбраною, тоді на нього накладається штраф”, – пояснив Павло Забєлін.

Як зазначив директор департаменту ЖКК Сергій Танюк, до травневих свят варто прибрати прилеглі території, щоб подбати про чистоту та комфорт міста.