У Черкасах відремонтовано близько 138 000 квадратних метрів міських шляхів, проїзними стали понад 50 вулиць, провулків та міжквартальних проїздів. Благоустрій Черкас триває не тільки на центральних вулицях, а й на окраїнах.

«Попри війну, необхідно опікуватися благоустроєм міста, забезпечувати його життєдіяльність, ремонтувати дороги, підтримувати медицину та освіту. Це наш обов’язок перед жителями міста та воїнами, котрі нас захищають. І ми не зупиняємось, працюємо далі для зручності містян. Черкаси мають стати містом без околиць», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Цього року в Черкасах відремонтовано більше міських шляхів, ніж торік. Проїзними стали вулиці Чигиринська, Гуржіївська, Лісова, Сержанта Волкова, Василя Стуса, провулки Партизанський, Водопарковий та інші. Відремонтовані вулиці в мікрорайоні Дахнівка, Хімселище та «Дніпровський». Нині триває ремонт на вулиці Небесної сотні. У найближчих планах – поточний ремонт вулиці Мечникова та міжквартального проїзду по вулиці Гоголя.