Рік тому відбувся другий тур виборів міського голови Черкас. Переобраний на другий термін мер Анатолій Бондаренко підсумував рік роботи та подякував виборцям за довіру йому та його команді.

“Як і під час першої каденції, я пообіцяв, що працюватиму чесно і для людей. Зараз для мене це головний принцип та орієнтир. Результатом плідної співпраці із новообраним депутатським корпусом є визнання Черкас у всеукраїнських рейтингах міст за комфортністю проживання, більше з тим – ми випереджаємо навіть столицю.

Для того, аби чітко знати, куди ми маємо рухатися в найближчі десять років, спільно з громадою та профільними фахівцями цьогоріч ми розробили проект Стратегії розвитку Черкас. Уже невдовзі цей важливий документ депутати мають ухвалити на сесії міської ради.

…Підсумовуючи перший рік другої каденції, хочу подякувати моїм прихильникам за довіру, а опонентам – за критику. І те, й інше стимулює мене працювати ще краще та наполегливіше, бо наша мета – вивести Черкаси в трійку найкомфортніших міст України. Тож рухаємося вперед.” – зазначив очільник Черкас