Через значну кількість пошкоджених енергооб’єктів та дефіцит потужності в об’єднаній енергосистемі країни на Черкащині розпочнуть діяти три види графіків відключень. ПАТ «Черкасиобленерго» наголошує, що це будуть: зелений, жовтий та червоний графіки.Зелений – це графіки погодинних відключень (ГПВ), за якими і раніше здійснювалось відключення електроенергії, тобто діятимуть три черги відключення: на дві години вимикатиметься електроенергія та на чотири години вмикатиметься. Час відключення у трьох чергах змінюватиметься раз на місяць.

Втім у разі погіршення ситуації можуть бути введені графіки відключень жовтого або червоного виду.

Жовтий – це графіки аварійних відключень (ГАВ з уточненням годин відключення/включення). Під час їх дії відключення застосовуватимуть у дві черги, де на три години вимикатиметься електроенергія та на три години вмикатиметься. Час відключення у двох чергах змінюватиметься раз на тиждень.

Червоний – це спеціальні графіки аварійних відключень (Спец.ГАВ)діятиме у екстрених випадках та застосовуватиметься без попередження на необмежений термін. Під час його застосування одночасно відключатимуться від електроживлення усі три черги споживачів зеленого виду графіків погодинних відключень. Застосування таких графіків здійснюватиметься за командою диспетчера НЕК «Укрненерго» та на виконання команди відводитиметься лише три хвилини.blankВиди таких графіків будуть застосовуватися відповідно до обсягу потужності, яка надаватиметься згідно розпорядження НЕК «Укрненерго». Звертаємо вашу увагу, можливі зміни в годинах відключення/включення у графіках за розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» без попередження, особливо у випадку ракетних обстрілів.

З такими видами графіків відключень споживачі можуть ознайомитися на офіційному сайті ПАТ «Черкасиобленерго» у розділі «Графіки відключень», а також в особистому кабінеті споживача, а також за допомогою паблік акаунту Viber та чат-боту Telegram.

У випадку, якщо скористатися такими сервісами немає можливості, звертайтеся з приводу розподілу електричної енергії до кол-центру Товариства 24/7 за багатоканальними номерами: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328.

Звертаємося до усіх підприємців з проханням обмежити підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів тощо, це також допоможе знизити навантаження у мережах.