Територіальна оборона – це спеціальні угрупування Збройних сил України, які допомагають основному складу ЗСУ захищати від окупантів міста, села та селища. Основною задачею територіальної оборони є захист наших міст. Наразі золотоніська ТрО займається обладнанням фортифікаційних споруд (бліндажі, зводні/ротні опорні пункти), також ведуть спостереження за найважливішими об’єктами інфраструктури, пише сайт zoloto.city.

blank

Часом ми забуваємо, що першочергове завдання тероборони – це не війна на фронті, а допомога фронту і підтримання порядку в тилу. Але задачі територіальній обороні виставляють лише Збройні сили України, оскільки ТрО є їх підрозділом. Сьогодні вони в місті – захищають населення, а завтра можуть їхати виконувати бойове завдання за призначенням.

Самі тероборонівці звертають увагу на той факт, що не можуть ділитися своїми завданнями, розкривати свою особу публічно, адже для цього є спеціально призначені люди, але наголошують, що не варто плутати цивільних людей у формі з військовими. Прикрі випадки порушення правопорядку містянами мають місце і донині. Тому, якщо ви помітили дивну поведінку людини у формі, повідомте про це в чергову частину батальйону ТрО за телефоном: 063-055-94-82.

Також ТрО закликає не вірити фейкам і чуткам, які поширюються у Золотоноші. Бійці виконують свій обов’язок, а не просто никають вулицями.