Голова Черкаської ОДА Роман Боднар пояснив, чому чотири із п’яти його заступників – не з Черкащини. Журналісти запитали, чи такий регіональний підхід – його власне бачення команди, чи це пріоритет Президента, а чи Черкащина настільки упосліджений регіон, що тут не можна знайти ефективні і кваліфіковані кадри.

– У спілкуванні з окремими експертами я зрозумів, що формування команди полягає у спільному баченні розвитку. Раніше, напевне, були якісь традиції, я не знаю. Але всі, кого призначили зараз – це люди, яких я рекомендував і за яких несу персональну відповідальність. Жодного впливу, жодних рекомендацій, жодного нав’язування не було. Я відбирав людей по людських цінностях, по структурі мислення, по баченню вирішення проблем, і команда заступників представляє всю територію країни від заходу до сходу. Я сам з Вінничини, у мене є заступники із Західної України, є зі Сходу, з центральної України. Нас об’єднують не території, а спільні ідеї та бажання реалізувати свій досвід і довести всім, що у владі можна бути ефективним, відповідальним і сумлінним, – сказав голова Черкаської ОДА.

Нагадаємо, заступниками голови ОДА є Юрій Лесюк з Чернівців, Роман Карманнік з міста Прип’ять (довгий час працює на Черкащині), Юрій Безщасний із Смілянського району нашої області та Дмитро Ляшов з Маріуполя. Також першим заступником голови ОДА став В’ячеслав Швець з Чернівецької області.