Цей факт визнають, як у міській раді, так і у ККПТМ. З новою реальністю доведеться рахуватися і населенню, що користувалося цією послугою. А причиною цієї ситуації являється мала кількість абонентів, що користувалися опаленням, високою ціною на енергоносії та неможливістю встановити тариф, який задовольнив би жителів багатоповерхівок та ККПТМ, борги підприємства за спожитий природній газ. Тому керівництво громади розпочало працювати над варіантами по переведенню багатоповерхівок на індивідуальне опалення. Інформує прессжужба Кам’янської громади.

blank
25 травня в кабінеті міського голови відбулася чергова нарада по питанню теплозабезпечення. На нараді були присутні представники РЕМу, ККПТМ, громадський актив. Питання одне, забезпечити населення теплом у 2022-2023 рр. Основним варіантом опалення у квартирах є – електроопалення. Нині прораховуються варіанти, як подати напругу у будинки, щоб система могла працювати.

Проводяться розрахунки вартості для підведення силових кабелів від підстанцій до щитових у будинках. Паралельно з цим йдуть роботи по прорахунку потужності та вартості по заміні внутрішньо будинкової електромережі. Нині на кожну квартиру за нормами споживання виділяється 3 кВт/год, для нормального функціонування електромереж з опаленням потрібно було б 5 кВт/год. Надати відповідні потужності має РЕМ згідно постанови НКРЕПКП № 475 від 17 березня 2021 р.. Згідно цієї постанови додаткові потужності мають надатися до 01 березня 2023 року, але через війну реалізація постанови може призупинитися. Тому потрібно виходити з існуючих реалій та можливостей.

Для багатьох мешканців багатоквартирних будинків, що являються соціально незахищеними гостро постало питання, за які кошти робити нове опалення. Для вирішення цього питання міською радою була прийнята програма за якою буде виділено 500 тис. грн. для підтримки населення. Нині напрацьовується алгоритм, як саме будуть надаватися кошти, що до реалізації програми по переведенню на індивідуальне опалення.

За результатами наради були відданні відповідні доручення. Чергова зустріч відбудеться наступного тижня, де міському голові мають доповісти про результати та напрацювання.