Перелік об’єктів, які розташовані в місті, але належать територіальним громадам Канівського району широкий – це і районний будинок культури, і будівля районного будинку школярів та юнацтва, і поліклінічне та приймальне відділення та відділення інтенсивної терапії, і навіть приміщення будинку рад, де на сьогодні розташовані три установи – виконавчий комітет Канівської міської ради, Канівська РДА і Канівська районна рада.


Варто знати: на сьогодні виконавчий комітет міськради орендує приміщення першого поверху будинку рад (вул.Олега Кошового, 3).

Кому дістануться ці приміщення після завершення реформи децентралізації, а відтак, і якою буде вартість оренди приміщень – невідомо. Однак, останнім часом ширяться чутки, буцімто ОТГ, створені на теренах Канівського району, претендують на ці будівлі і споруди в Каневі.

З метою вирішення питання розподілу майна спільної власності територіальних громад Канівського району міська рада ухвалила відповідне рішення «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Канівської міської ради Черкаської області комплексу майна, що належить територіальним громадам Канівського району» (відповідно до статті 26, частини 9 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Депутати міськради дали згоду на прийняття в комунальну власність Канівської міської ради всіх 18 об’єктів, що належить територіальним громадам району, які вказані в державному реєстрі.

На сьогодні створено спільну комісію. Робота в цьому напрямі ведеться. Також чекаємо законодавчий акт з цього приводу (проект Закону України №3651 від 12.06.2020), який і має все роз’яснити і розставити на місця, – зауважила начальник відділу комунального майна та земельних ресурсів Наталія Єфіменко.

За інформацією Канівської міської ради