Екс-депутата Черкаської міської ради, вільнодемократівця Олега Ліходькіна засудили за махінації зі статутним капіталом ТОВ “МІРЦ”.

Вироком Соснівського суду Олега Ліходькіна та Валентину Кацан визнано винними в підробці документів за ч. 1. ст. 205-1 ККУ. Обом призначено покарання у вигляді штрафу по 8500 грн. кожному.  Пише “Кропива“.

Так, у січні 2018 року, Олег Ліходькін (володіє 10% статутного капіталу ТОВ “МІРЦ”) та Валентина Кацан, ( на час оборудки директор ТОВ “Денді-плюс”, що володіє 40% статутного капіталу ТОВ “МІРЦ”) оформили документи про проведення зборів учасників товариства не маючи на те підстав. Насправді збори учасників ТОВ “МІРЦ” не проводилися. Для їх проведення необхідною була кількість учасників які в сукупності володіють більше як 60% статутного капіталу.

В підроблених документах було внесено зміни до статуту та визначено новий розмір статутного капіталу, за яким частка ТОВ “Денді-плюс”, в статутному капіталі, зросла до 76%, а одного з учасників, який не приймав участі і володів 40% капіталу – знизилася до 4%.

В судовому засіданні Олег Ліходькін та Валентина Кацан визнали свою вину та погодилися з винесеним вироком.

Олег Ліходькін був депутатом міської ради у скликанні 2010-2014 років від фракції партії Вільних демократів Сергія Одарича.

ТОВ “Денді-плюс” належить Світлані Бродській — дружині давнього політичного соратника Сергія Одарича — Михайла Бродського.

ТОВ “Міський інформаційно-розрахунковий центр” в Черкасах з 2008 року надає послуги з адміністрування комунальних платежів для містян та комунальних підприємств вартістю до 1% від сплачених платежів. Його робота неодноразово привертала увагу депутатів міської ради. Зокрема в 2014 році з монопольним становищем ТОВ “МІРЦ” боровся Олександр Радуцький. В лютому 2015 року навіть була створена тимчасова депутатська комісія міської ради, результати роботи якої невідомі.

З квітня 2013 року розслідувалося кримінальне провадження по факту шахрайства через обрання надавачем даних послуг ТОВ “МІРЦ” по завищеній ціні. Останні ухвали датуються квітнем 2016 року.