Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний залишиться на своїй посаді, бо частина депутатів, яка лобіювала його відставку, передумали його знімати.

Нагадаємо, останні кілька тижнів у черкаському політикумі жваво обговорювали можливість переобрання Підгорного і його заміна на іншу людину. Називали навіть три прізвища можливих наступників: начальник управління Держгеокадастру в Черкаській області Ігор Віштак, директор ДП “Смілянське лісове господарство” Юрій Сегеда та директор “НВФ “Урожай” Олександр Воскобойнік. Всі – від “Черкащан”.

Причиною можливих змін називали конфлікт між Скічком та Підгорним, який начебто розгорівся через спосіб купівлі лінійного прискорювача для черкаського онкоцентру. Керівники нібито мали кардинально різні погляди, і через це на попередній сесії жодного рішення прийняти не вдалося. Також дві політичні сили – “Слуга народу” та частина “Черкащани” нібито були незадоволені Підгорним, і нібито навіть почали збір проти нього голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лінійний прискорювач розбрату: чи настільки багата Черкащина, щоб “купувати дешеві речі”?

Утім, на цьому тижні в Черкаській ОДА зібрали велелюдну нараду, де широко обговорили всі варіанти купівлі обладнання для онкоцентру і вирішили поки що прийняти на сесії  рішення про два можливі шляхи – лізинг і концесію – а тоді створити відповідні комісії і вивчити ці питання більш глибоко, перш, ніж приймати остаточне рішення. Сьогодні на сесії обласної ради такі рішення і було прийнято.

Напругу таким чином було знято.

У середині ж “Черкащан” також, швидше за все, вдалося знайти порозуміння, результатом якого стала заява, оприлюднена пресслужбою партії учора пізно увечері:

“Протягом кількох останніх днів у засобах масової інформації інтенсивно обговорювали питання щодо так званого «заколоту» в середовищі фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Черкаській обласній раді з метою зміни її голови – Анатолія Підгорного. При цьому і журналісти, і експерти та зацікавлені політики вже навіть називали імена ймовірних наступників. Черкаська обласна організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ» офіційно повідомляє, що ці чутки не мали під собою жодного підгрунтя та базувались виключно на припущеннях. Сьогодні, 3 червня, під час Ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» усі її члени одноголосно підтвердили довіру нинішньому голові обласної ради, таким чином продемонструвавши повну єдність на фоні деструктивних інформаційних матеріалів”.