Фонд державного майна виставив на продаж 25% у статутному капіталі ПрАТ «Черкаський  завод телеграфної апаратури». Завод розташований у Черкасах по вулиці Одеській. Оголошення про продаж ФДМ України в Черкаській області розмістив на своїй сторінці в мережі Фейсбук, пише ВІККА.

Аукціон має відбутися 17 лютого. На продаж виставлений пакет акцій у кількості 10 693 552 штук акцій, що становить 25,0091% статутного капіталу товариства ПрАТ «Черкаський завод телеграфної апаратури». Стартова ціна пакету акцій – 5 млн грн.

Підприємство не здійснює виробничу діяльність з 2004 року, тільки надає власне нерухоме майно в оренду. Розмір статутного капіталу товариства – 10 689 640 грн.

На балансі товариства обліковуються комплекси будівель та споруд у Черкасах, обладнання та устаткування у кількості 520 одиниць. малоцінні необоротні матеріальні активи – 197 шт.

46 % акцій заводу належать ТОВ «Фортекс», що в свою чергу належить Олександру Прокопчуку та Петру Маковському. ТОВ «Фортекс» нещодавно придбало у міської влади Черкас за 8,5 млн грн колишній магазин «Електрон».

Одна із компанія Прокопчука «Юрфактор сервіс» минулого року стала переможцем в аукціоні на придбанні землі по вулиці Гагаріна під історичними пагорбами. Землю фірма Прокопчука придбала за майже 2 млн. грн. Ймовірно, що по вулиці Гагаріна він збудує об’єкт торгівлі.