У Черкасах триває підготовка до опалювального сезону. Проте до цієї справи не всі заклади підійшли належним чином. Ті заклади, які не склали акти готовності, тепла не отримають, пригрозив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась на ранковій нараді у міській раді.

Про це інформує видання «Про головне».

За словами Павла Карася, він діє у спосіб, визначений чинним законодавством. Директор КП зачитав «чорний список» підприємств, які не виконали вимоги законодавства із підготовки до зими.

– На 21 вересня не склали акти готовності такі заклади: спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву (Пастерівська, 102), дитячий будинок (Кавказька, 7), дошкільні навчальні заклади №29 (бул. Шевченка, 176), №86, №76, №54, №7, №21, загальноосвітня школа №5 (Різдвяна, 60) та три об’єкти Черкаської медичної академії.

За словами Павла Карася, є заклади, які взагалі нічого не зробили у напрямку підготовки до опалювального сезону. Зокрема, такі: Черкаський національний університет (всі корпуси і всі гуртожитки), Міська аварійно-рятувальна служба, інститут післядипломної освіти, газета «Черкаський край», музичне училище, онкодиспансер, Навчально-методичний центр, Центр підвищення кваліфікації держслужбовців, політехнічний технікум, прокуратура центрального регіону (військова), міська державна ветлікарня, міграційна служба, управління статистики, управління водних ресурсів, лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я, аварійно-рятувальний загін, управління держпраці.

– Хочу звернути увагу керівників закладів, в яких не встановлені регулятори температури ГВП. Гарячої води в них не буде. Відповідні засувки будуть опломбовані, тому що я не хочу брати на себе відповідальності за те, що може бути травмування людей від води, яка має температуру вищу за нормативи. Це пожежне депо по вул. Сумгаїтська, 4, загальноосвітні школи №5, 7, 21,24, дошкільні навчальні заклади 21, 54, 76, ЧНУ (корпус 1, гуртожитки 3, 5, 1), дитячий будинок по Кавказькій, 7, – зазначив Павло Карась.

Також директор комунального підприємства повідомив, що підготував лист до начальника інспекції Держенергонагляду в Черкаській області з проханням накласти штрафні санкції на керівників закладів за невиконання наказу Мінжитлокомунгоспу про порядок підготовки до зими. Штрафні санкції, за його словами, складають від 1700 до 5400 грн.