Дітки наших енергетиків вирішили подякувати та морально підтримати воїнів Збройних Сил України та до Дня захисту дітей створили малюнки та сувеніри, які разом з черговою гуманітарною допомогою від Товариства передали на схід захисникам.

blank 1 червня разом зі світовою спільнотою Товариство відзначає Міжнародний день захисту дітей. ПАТ «Черкасиобленерго» – одна велика родина, в якої – прекрасні, чуйні та талановиті діти.

blank За словами голови первинної профспілкової організації Олександра Чорного, щороку Товариство дбає про дітей енергетиків, організовує для них цікаве дозвілля та відпочинок, вітає зі святами.

blank– Сьогодні в умовах повномасштабної війни дуже важливо захистити і зберегти найцінніше для нашої держави – наших дітей. Зберегти їх щасливе дитинство та віру в світле майбутнє. Згідно наказу голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» до Дня захисту дітей у відповідності до Колективного договору керівництвом ПАТ «Черкасиобленерго» надано фінансову допомогу дітям з багатодітних сімей, працівникам Товариства, які виховують дітей з інвалідністю віком до 18-ти років, також самотнім матерям, вдовам, вдівцям та опікунам, які виховують дітей віком до 16-ти років. Усі вони отримали від Товариства півтисячі гривень на кожну дитину. Загалом матеріальної підтримки виплачено на загальну суму близько 110 тисяч гривень. Також від первинної профспілкової організації їм подарували футболки з патріотичною символікою,- розповів Олександр Чорний.

blankВін додав, що дуже важливо, щоб батьки відчували підтримку Товариства, а діти пишались своїм народом і гордо несли ім’я – українець.

blankНа знак подяки воїнам, які сьогодні мужньо тримають оборону і завдають гідну відсіч ворогу, діти вирішили підтримати бойовий дух захисників та створили для них творчі дарунки.

blankУ них діти зобразили незламність нашого народу, його захисників, патріотичні та національні символи із закликами про перемогу, про вдячність героям. Створили обереги та побажали бійцям якнайшвидшого повернення додому з перемогою.

blankРазом з гуманітарною допомогою усі творчі роботи передані нашим захисникам.

blank Бажаємо усім діткам міцного здоров’я, радісного дитинства та щасливого майбутнього. А кожній українській родині миру, добробуту, злагоди та благополуччя. Товариство щиро дякує усім воїнам, що захищають наше найцінніше!

blank

blank

blank

blank

blank blank blank blank blank blank

blank blank blank blank blank blank

blank blank blank blank blank blank blank blank blank

blank blank blank blank blank blank blank blank blank