Депутати розглянули питання про зменшення на 50% сплати податку до міського бюджету для КП «Смілакомунтеплоенерго». Тепер виходить, що комунальне підприємство щомісяця не доплачуватиме у міську казну 33 тис. грн. За рік місто не доотримає – 396 тис. грн. Інформує Сміла.UA.


Начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса доповів, що «Смілакомунтеплоенерго» має найбільші надходження від орендної плати з-поміж інших комунальних підприємств міста, бо труби котелень орендують оператори стільникового зв’язку. Але оскільки підприємство все одно збиткове – зменшення ставки податку буде виглядати як підтримка від міста для власного комунального підприємства, щоб воно скоріше стало на ноги і почало розвиватись.

Депутати підтримали це рішення.

Але тепер керівники інших міських підприємств теж хочуть претендувати на зменшення податку і для них. Також приватні підприємства і підприємці міста вважають, що у Смілі найвищі податки у Черкаській області. Зокрема, на зменшенні податку за землю наполягає керівництво ПраТ «Сміламашбуд».