Всеукраїнська акція “Потяг Єднання України “Труханівська Січ” пройде  з 14 червня до 10 серпня 2018 року. Учасниками проекту стануть   школярі, студенти, волонтери, громадські активісти і військові.  У межах зазначеного маршруту планується проведення молодіжної прощі до 100-річчя подій революції 1917–1921 років у Холодному Яру Черкаської області з 21 до 25 липня. Захід відбудеться за ініціативи громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Коло. Медіа”

Про це повідомляє видання “Вичерпно”.

Учасниками 13 “Потяга Визвольних Змагань” стануть 120 осіб, серед них: студенти, школярі, історики, учасники подій 2014 року на Сході України, волонтери.

Концепцією цьогорічної акції будуть уроки історії: перемоги та поразки визвольних змагань, а також збройної боротьби за Незалежність 1918 – 2018 років, декомунізація історії Збройних Сил України, участь у відзнаках історичних дат та подій, участь військових частин в заходах національно-патріотичного виховання. Також на окремих локаціях буде організована підготовка до визначення важливих для України історичних дат.

Загалом із квітня 2016 року здійснено 12 маршрутів, які охопили всі обласні та частково районні центри України. За попередніми підрахунками, у проекті взяли участь, як пасажири Потяга, близько 2 150 людей. Загальне медійне охоплення оцінюється до 670 тис. чоловік.