Сьогодні в Україні відзначають – День слідчого. З нагоди професійного свята, представники обласної та міської влади відзначили правоохоронців Черкащини.

“Справжній слідчий – це не просто фахівець, це людина з особливою інтуїцією, яка вміє читати людей та події. Він завжди шукає істину, прагне до справедливості та неупереджено оцінює факти. Результатом вашої щоденної наполегливої праці, від початку воєнного стану, є 8239 кримінальних справ, за якими закінчено досудове розслідування. Їх направлено до суду з обвинувальними актами. Злочинці понесуть заслужене покарання”, — зазначив начальник ГУНП в Черкаській області Олег Гудима.

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко вручив подяки міського голови за високий рівень професіоналізму, сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність та наполегливість, виявлені під час захисту прав і свобод громадян, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки та порядку.

“Сьогодні, коли Україна веде важку боротьбу за свою свободу та незалежність, роль слідчих стає ще більш важливою. Ви на передовій боротьби зі злочинністю, ви збираєте докази злочинів окупантів, допомагаєте карати винних та звільняти нашу землю від ворога. Дякую всім правоохоронцям за їхню нелегку, але важливу роботу. Бажаю міцного здоров’я та української перемоги”, — наголосив Анатолій Бондаренко.