Цієї п’ятниці, 31 травня, напередодні Дня захисту дітей на дитячому майданчику біля культурного центру «Шевченко HUB» заплановано проведення розважального заходу для малечі. Про це інформують у пресслужбі Каніської міської ради.
У програмі:
– малюнок на асфальті;
– арттерапія для дітей;
– показові навчання для дітей з пожежної та мінної безпеки;
– майстер-клас по зупинці кровотечі;
– фотозона.
Початок 0 16:00.
КОМЕНТАРІ