У Лисянці довго чекали на ремонт аварійної вулиці Олега Коваля, яка до того ж веде до одного з містечкових кладовищ, і куди діставатися похоронній процесії було вкрай складно. Дочекалися. «Але якщо так робити, як заасфальтували вулицю – то краще не робити. Як кажуть, стук-грюк, аби з рук», – кажуть жителі вулиці. Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

Після такого ремонту людям ніде пройти, а двом вантажним автомобілям на дорозі годі й розминутись. У селищі безліч бездоріжжя, але чомусь наявну частину бруківки накрили асфальтом, а узбіччя засипали сміттям і глиною зі сміттєзвалища.

«Що буде, коли підуть дощі, і та глина розкисне, та потече на проїжджу частину дороги. Змушені знову звернутися до Лисянської селищної ради, хоч зовні доробити дорогу по – господарськи, бо від підрядників уже й сліду немає.», – бідкаються лисяни. Вони відверто заявляють, що коли такі горе-майстри ремонтуватимуть і вулицю Бужанську, по якій відмовляються їздити водії автівок, вже ніхто мовчати не буде, і люди вже самі контролюватимуть якість роботи дорожників.