«Дзвін.media» вже повідомляв раніше про аварійний стан дороги загального користування місцевого значення Т-24-11 «Звенигородка–Катеринопіль–Тальне». Ями, погані узбіччя та зламані диски автівок призвели до перекриття 19 червня дороги активістами з села Єрки Катеринопільського району. У поганому стані автошляху вони звинувачували місцевих чиновників, які, на їх думку, «розкрадають виділені на ремонт кошти». Дісталось від них і компаніям, які руйнують дорогу своїми вантажівками. Станом на сьогодні активісти анонсують нове перекриття дороги 17 липня. Журналісти НМЧ розбираються у ситуації, що склалася в Єрках.     

blank

ЧАСТИНА 1. ЧИЯ ДОРОГА?

На дорогу Т-24-11 ми потрапили, звернувши з автошляху державного значення Н-16 «Черкаси–Сміла–Умань». Спочатку доїхали до смт Єрки – центру створеної у 2015 році ОТГ. Потім проїхали від Єрок до районного центру – смт Катеринопіль. Відзначимо, що на обох ділянках дорога дійсно погана і залишає бажати кращого. Автомобілі в окремих місцях пересуваються дуже повільно, досить часто трапляються і справжні ями-велетні.

Голова Єрківської громади Леонід Польовий теж отримав заяву протестувальників про нове блокування транспорту 17 липня. За його словами, дороги до уманської траси та до райцентру – дуже давня і одна з найгостріших проблем його ОТГ.

– Останнього разу ямковий ремонт найпроблемніших ділянок дороги у бік Н-16 робився 2018 року, фінансувало його місцеве підприємство – ТОВ «Катеринопільський елеватор», що входить до агрохолдингу МХП. До цього ж ремонту тут не було понад 30 років. Та і зараз – через 2 роки після часткового ремонту – дорога продовжує руйнуватися, з’являються нові ями, – відзначає Леонід Польовий.

Очільник Єрок наголошує, що Т-24-11 є дорогою загального користування місцевого значення, що знаходиться на балансі «Укравтодору», тож ремонтуватися вона повинна за рахунок держави.

– Наші та Катеринопільської РДА звернення до держустанов щодо відновлення на ній дорожнього покриття успіху не мали. Держава концентрує увагу виключно на дорогах державного значення. Ремонт автошляхів місцевого значення сьогодні, очевидно, не на часі.

ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО? Зі слів Першого заступника Голови Черкаської ОДА Дмитра Ляшова, цьогоріч на експлуатаційне утримання доріг Черкащини передбачено 280 млн грн, 140 млн з яких вже використано. Із передбаченої суми 80% за планом йде на ямковий ремонт, 20% – на інше експлуатаційне утримання (встановлення знаків, нанесення розмітки, врізок та інше).

Слова Леоніда Польового підтверджуються як планами «Укравтодору», так і заявою депутата  Верховної Ради по 196 округу Андрія Стріхарського. Народного обранця цитує сайт «Вісті Черкащини»:

«Щодо незадовільного стану дороги Т-24-11 «Звенигородка–Катеринопіль–Тальне». Ділянки цієї дороги «Стебне–Єрки», «Єрки–Катеринопіль», «Розсохуватка–Катеринопіль» (разом 20 км) потребують негайного ремонту. Кошти на її ремонт на 2020 рік Державною службою доріг «Укравтодор» не передбачені. Катеринопільською РДА направлено лист від 06.12.2019 №660 ∕ 01-42 на адресу Департаменту інфраструктури Черкаської ОДА та отримано відповідь, в якій зазначено, що вказані роботи можливо буде виконати за рахунок коштів експлуатаційного утримання в межах виділеного ліміту фінансування на 2020 рік після проведення ремонтних робіт на міжнародних, національних та регіональних автодорогах загального користування державного значення».

А ось як виглядає амбітний план «Укравтодору» щодо ремонтів доріг Черкащини у 2020 році. Як бачимо, Катеринопіль та Єрки, які знаходяться неподолік від Звенигородки, навіть не попали на карту. Ремонт Т-24-11 у плані не передбачений.

blank

Не додає великого оптимізму й те, що згідно оперативних даних, заборгованість із заробітної плати на підприємствах Катеринопільського району станом на 30.06.2020 року становить 1,158 млн грн. Це зокрема, заборгована зарплата працівникам підприємства філії ″Єрківський спецкар´єр″ держпідприємства “Черкаський облавтодор” ПАТ “ДАК “Автомобільні дороги України″. Про це свідчить інформація, озвучена під час координаційної ради під головуванням очільника Катеринопільської РДА Володимира Коваленка.

Цікаво, що буквально тиждень тому – 30 червня на Черкащину завітав з інспекцією Голова «Укравтодору» Олександр Кубраков. Враховуючи наведені факти, виникає питання, чи не краще було активістам замість блокування дороги звернутися до безпосередньо відповідального за неї чиновника?

Втім, надія є. Як повідомляло наше видання, 6 липня Голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар оголосив, що 2021 рік має стати роком ремонту доріг, що з’єднують районні центри.

– Зараз виконується проєктна документація. Роботи, якщо дозволить погода, розпочнуть у березні. Протяжність таких доріг на Черкащині – 820 км, – сказав він.

ЧАСТИНА 2. РУЙНІВНИКИ ДОРІГ ЧИ ПАРТНЕРИ ГРОМАД?

Але місцеві чиновники не єдині, кого звинувачують протестувальники. Іншим носієм проблеми, на їх погляд, є великий рух фур. Зокрема, вантажних машин агрохолдингу МХП, два підприємства якого – ТОВ «Катеринопільський елеватор» та НВФ «Урожай» – здійснюють свою діяльність у Катеринопільському районі. В одному з останніх відеозвернень лідера активістів Валерія Прилуки у соцмережі Facebook він напряму звинувачує МХП у руйнуванні дороги.blank

Дійсно, за час нашого візиту у Єрківську ОТГ ми побачили багато фур. Таке додаткове навантаження точно не додає Т-24-11 перспектив. З іншого боку, нам відразу було незрозуміло, чому у самих Єрках, а також двох інших селах громади Залізнячці і Радчисі переважна кількість доріг, навпаки, у хорошому стані? Адже по ним їздять ті самі фури. Також виникло питання, чи всі ці вантажівки належать МХП? З цими та іншими запитами ми звернулися до керівництва ОТГ і директора розташованого безпосередньо в Єрках «Катеринопільського елеватору».

blank

– Підприємства МХП «Катеринопільський елеватор» і «Урожай» є бюджетоутворюючими для нашої громади, з їх податків формується більша частина власних надходжень нашого бюджету, – розповідає Голова Єрківської громади Леонід Польовий. – Особливо велике значення для громади має елеватор, адже з 700 його працівників велика частина – більше 350 людей – мешкають в наших селах. Завдяки ж його податковим надходженням наша ОТГ є в очах держави «настільки заможною», що з нас перераховується так звана реверсна дотація. Уявіть, наскільки більше ми могли б зробити, не забирай у нас влада щороку ці мільйони гривень!

ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО? Реверсна дотація перераховується в протилежному до базової дотації напрямку – тобто з місцевих бюджетів до державного для горизонтального вирівнювання податкового потенціалу територій. У випадку з Єрківською ОТГ, тільки у 2020 році держава забрала з бюджету громади 3,8 млн грн реверсної дотації.

За словами Леоніда Польового, протягом останніх років громада вклала у ремонт власних доріг понад 6,7 млн грн. Левова частина цих коштів – з податків МХП. Так, вдалося повністю оновити центральні вулиці Залізнячки і Радчихи, декілька вулиць та провулків у Єрках. На багатьох інших вулицях був здійснений ямковий ремонт. У 2018 році саме елеватор вклав понад 220 тис. грн і зробив хоч і частковий, але вкрай потрібний ремонт дороги Т-24-11 у напрямку Звенигородки.

– Завдяки співпраці з підприємствами МХП та Благодійним фондом «МХП – Громаді» і наша громада, і Катеринопіль, і інші населені пункти регіону втілюють велику кількість різних програм. Фонд навіть допомагає з залученням в наші села таких міжнародних донорів, як Програма розвитку ООН. Нещодавно спільнокоштом з БФ купили новий шкільний автобус, податкові надходження холдингу та інших наших підприємців дозволяють безкоштовно харчувати дітей у школі і дитсадках, розвивати медицину, культуру, спорт, відновлювати природу. Останній наш спільний з МХП проєкт – ремонт мосту у Єрках. Це, по суті, недобудований колись давно шляхопровід, який навіть не був зданий в експлуатацію. Тим не менш, кожного дня по ньому йде великий потік автомобілів. Міст не знаходиться на балансі ОТГ, але вже давно має незадовільний стан. Потрібно зайнятися деформаційними швами, зробити ямковий ремонт дорожнього покриття. Громада отримала повне розуміння від керівництва «Катеринопільського елеватору» та БФ «МХП – Громаді», наразі вони оплатили проектно-кошторисну документацію на суму 10 тис. грн. Шляхом тендеру була визначена мостобудівна компанія, яка буде втілювати проєкт. В разі вирішення питань щодо передачі мосту на баланс нашої громади МХП планує виділити на його ремонт 213 тис. грн, – підсумовує пан Польовий.

blank

Директор ТОВ «Катеринопільський елеватор» Олег Боровик не заперечує, що велика кількість вантажівок, які рухаються по дорозі Т-24-11, справді є транспортними засобами його підприємства та НВФ «Урожай». Він також стверджує, що жодна машина, яка належить елеватору, не їде з перегрузом, за цим ведеться постійний контроль. Водночас підкреслює, що незадовільний стан автошляху невигідний самим компаніям.

– Перш за все, ми вбиваємо на цій дорозі власний транспорт і несемо через це суттєві втрати. Тому максимально зацікавлені в її хорошій якості. Держава не ремонтувала її десятиліттями, тож не дивно, що сьогодні ситуація просто критична, – відзначає керівник підприємства.

Крім автівок МХП, по Т-24-11 також пересувається чимало вантажівок інших підприємств, від місцевих до регіональних. Окремо слід враховувати, що елеватор закуповує зерно та інші культури у сторонніх організацій, які роблять доставку самостійно. Вибір виду транспорту та його тоннаж – їх право та відповідальність.

ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО? Згідно до ініційованого Президентом Національного проєкту «Велике будівництво»,  на 2020 рік передбачене будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг. Загальний об’єм витрат – 113 млрд грн. З них понад 53 млрд грн забезпечує створений у 2018 році Дорожній фонд.

– Ми прозора компанія, сплачуємо всі податки. Навіть зараз, коли багатьом видам бізнесу надаються певні пільги у зв’язку з карантином, ми оподатковуємося на 100%. Шляхом сплати акцизів на пальне ми наповнюємо Державний дорожній фонд, який був створений якраз для того, щоб ремонтувати та будувати нові дороги. В нас досить великий автопарк, це суттєві кошти, – говорить Олег Боровик.

Зі слів директора підприємства випливає, що пошуки виходу з цієї складної ситуації ведуться постійно. Зокрема, проводяться зустрічі з іншим місцевим бізнесом та владою. Навіть замовили аналіз у Звенигородської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП «Черкаський облавтодор», щоб розуміти вартість якісного ремонту дороги від шляхопроводу у Єрках до звенигородського мосту. Ціна питання – 2,5 млн грн. Таких грошей немає, враховуючи постійну допомогу державі протягом пандемії.

– Кожне підприємство МХП відкрите і для громад, і для влади. Останнє підтвердження – ініційована БФ «МХП – Громаді» та Черкаською ОДА платформа «Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19», в межах якої вдалося зібрати на боротьбу з коронавірусом 19 млн грн, закупити обладнання, захистити медиків. Внесок нашого фонду і чотирьох підприємств МХП у Черкаській області – в тому числі «Катеринопільського елеватору» та «Урожаю» – склав 14 млн грн. У питанні доріг ми також йдемо на зустріч, долучаємося до проєкту ремонту шляхопроводу в Єрках. Але в той же час чекаємо і на зворотній зв’язок від держави, адже дорога Т-24-11 – зона її прямої відповідальності, – підтверджує директорка БФ «МХП – Громаді» Тетяна Волочай.

РЕЗЮМЕ

Що ж. Дуже прикро, коли накопичена роками бездіяльність призводить до таких результатів і змушує людей перекривати дороги, блокувати транспорт. Маємо надію, що ситуацію на автошляху Т-24-11 буде вирішено. Але для цього точно знадобиться спільна робота і влади, і бізнесу, і громад.