Черкаський драматичний театр може відкрити двері для акторів та глядачів вже цього року. Про це на пресконференції повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар.

– Відбудова театру відбувається у дві черги. Перша вже завершена на 98%. Натомість друга черга викликає чимало питань. Бо спочатку мова йшла про 56 мільйонів гривень, а остання озвучена цифра 118 мільйонів гривень. Ми провели з проектантом нараду, де заявили своє бачення. Можна різне обладнання купляти, але давайте виходити з можливостей, адже інших грошей, як із Державного фонду регіонального розвитку на відбудову театру немає. Якщо ми порахуємо всі довгобуди, якби ми зараз не боролися за кожну копійку, ми б ще 2 роки будували все. Грошей завжди бракує. Звичайно, ми не будемо наполягати на купівлі якогось “ширпотребу”, однак ціна має відповідати якості. Ми не підпишемо документи, поки не будемо знати, що вибране обладнання за оптимальну ціну і відповідної якості. Драмтеатр — це той об’єкт, який реально у цьому році запустити, – наголосив Боднар.

За словами очільника області, для запуску театру потрібно вирішити питання обладнання і благоустрою. До останнього обласна влада планує залучити місцеву.