У Смілі 31 січня таки відбулась перша у цьому році сесія міської ради – позачергове 116-те засідання, у роботі якого взяли участь 19 депутатів. На сесії депутати проголосували за Програми фінансової підтримки шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2020 рік комунальним підприємствам “ВодГео” та “Смілакомунтеплоенерго”. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

blank

Таким чином водоканал отримав 1 мільйон 160 тис. гривень, а “Смілакомунтеплоенерго” – 1 мільйон 34 тисячі грн.

На жаль, ці кошти підуть не на розвиток підприємств, не на покращення подачі води і тепла смілянам, а на погашення боргів, у які повністю занурені наші комунальні підприємства.