Лише кілька днів минуло від пафосного та яскравого “відкриття” нового потяга за маршрутом Черкаси – Сміла. Але як містяни помічають, більшість черкасців про “покращення” поки що не вкурили.

“З огляду на те, що вже на перші рейси шаленими темпами розкуповують квитки та попит виявився вище всяких розрахунків, схоже, що число рейсів збільшать”, – у той же час про затребуваність рейсу вищає десь із паралельної реальності нардеп Олександр Скічко. А після його висловлювань, що з Черкас до Києва неможливо добратися персічним жителям, його “марсіанська прописка” стає ще більш очевидною.

 

А вже сьогодні, знаний в Україні та за її межами фотограф Сергій Криниця знайшов час та перевірив, чи дійсно нове “чудо техніки” збирає натовпи охочих проїхатися до Сміли (чи зі Сміли) з комфортом.

“От сьогодні, йдучи на роботу, якраз зустрів прибуття нового дизель-потяга на ст. Черкаси. Вийшло аж 8-ро людей… 2-є з них у формі залізничників. Тобто 6 пасажирів. Усі вийшли з вагонів 1 і 3 (3-й клас), ціна квитка 28.77 грн. З вагону 2 (2-й клас) не вийшов ніхто, ще б пак, там ціна квитка вже раптом 81.95 грн. Отже (якщо я правильно порахував, якщо ні, то поправте), виходячи з технічних характеристик ДПКр3 (2 дизель-двигуна по 588 кВт кожен) і протяжності маршруту 30 км та 40 хв в дорозі, пасажири своїми грішми компенсували… заледве 20% вартості однієї тільки соляри, вже мовчу про інші витрати. Нічого так бізнес-проєкт реалізували “слуги”… Але звісно, це лише 1 раз, це не показник…”- пише Криниця на “Фейсбуці”.

blank

Така от нехитра арифметика. А якщо пригадати, що квиток на маршрутку до Сміли коштує 34 грн, а їхати швидше і менш заморочливо, тож авторам геніального ривка “прогресу” перед запуском потяга доцільно було б поцікавитись, а хто ж потенційно буде на ньому їздити (тобто те, що називають “цільова аудиторія”) і очевидно, що пенсіонери, що їдуть на ринок продати нехитрий крам, чи студенти, що уранці спішать на першу пару, навряд чи потребують покращених вагонів зі столиками та м’якими кріслами. Тим більше, що “старий” потяг, який зупиняється не лише на кінцивих станціях продовжує їздити і відповідно має і матиме попит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогий, повільний і з незручним графіком: із Черкас урочисто запустили дизель до Сміли

Тож найочевидніше, що за кілька тижнів, чи вже після виборів, із фанфарами відкрите “головне досягнення” нової влади по-тихому “закриють”. Чи, як вже жартують у соцмережах, це буде “перехідний” (як “красноє знамя”) потяг, який урочито відкриватимуть щомісяця за новим маршрутом в різних областях…