Сьогодні у Черкасах відбулась надзвичайно помпезна і пафосна подія: під пильним поглядом голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука, нардепа Олександра Скічка та ЗЕ-кандидата на посаду міського голови Черкас Віталія Ільченка було урочисто відправлено із залізничного вокзалу швидкісного дизель-потяга “Черкаси – ст. ім. Т. Г. Шевченка”.

“Головним досягненням команди” назвав новий дизель-потяг нардеп Скічко. Та розповів майже слізну історію, що лише ставши депутатом, він з подивом дізнався, що з Черкас до Києва практично неможливо доїхати. Адже кораблі не плавають, літаки не літають, а автомобільна дорога чомусь не є чотирьохполосною… Хоча батьки Скічка живуть в Черкасах, а сам він у столиці не так давно, але про існування такого виду транспорту, як “маршрутки”, в очевидь, навіть не підозрював. І, звісно, зовсім не знав, що доїхати звичайною автівкою до столиці можна напрочуд швидко – за дві години. А тією ж “маршруткою”, аж на півгодини більше, при чому практично у будь-який час доби. Принаймні ніхто до сьогодні не скаржився на неможливість доїхати до Києва. Ну, виходить, окрім Скічка.

Зазначимо, ніхто не говорить, що покращувати рухомий склад залізниці, чи будувати нові колії, – це погано. Але перетворювати звичайний рейс звичайного дизеля на шоу часів Америки “Дикого Заходу” із перерізанням стрічки, повітряними кульками, музикою та промовами про надзвичайні досягнення влади, – це занадто.

blank

Перша трансконтинентальна залізниця у США. Святкування у Промонторі-Саміт (штат Юта) 10 травня 1869 р. Знайдіть відмінності

Адже залізничне сполучення Черкас і Сміли має досить таки серйозну історію і діє аж з 1876 року. А дизелями ще наші бабусі їздили. Тим більше що помпезно “запущений” потяг – зовсім не новий, адже він раніше їздив між Києвом та аеропортом “Бориспіль”, тож на ньому теоретично вже перерізали не одну стрічку ще за часів Президента Петра Порошенка. Тепер же, через карантин і обмеження авіаперельотів, потреба в ньому відпала, тож електричку перекинули до Черкас, щоб вона не припадала пилом.

Цінова політика нового поїзда – також сумнівно затребувана: вагони другого класу (більш покращені) – 76 гривень, третього класу – 27 гривень. Але, як відомо, дістатися до Сміли можна маршрутко за 34 гривні або ж скористатися послугою “Бла-бла-кар” за 30 гривень. І це набагато швидше, бо можна дістатись пункту призначення практично за пів години. Потягом же буде принаймні вдвічі довше.

Тож у соцмережах пафосна подія викликала чимало кепкувань.

“Найповільніші у Європі, польські приміські потяги, колись їхав ними зі швидкістю 150 км на годину, або 2.4 км. на хвилину. Але, якщо порівняти з нашою швидкістю від ЗЕ команди, 0.7 км на хвилину, це майже в 4 рази…. Здобутки влади?” – написав черкаський активіст Євген Єзик.

У той же час Скічко похизувався, що у бюджет наступного року закладають 195 мільйонів гривень на електрифікацію та модернізацію залізничної колії між Смілою та Черкасами. За розрахунками уряду це дозволить скоротити шлях прибуття електричок до столиці на годину: станом на сьогодні потяги перебувають в дорозі близько 3 годин 40 хвилин, а електрифікація 30-кілометрової ділянки між Смілою та Черкасами і відновлення 800 метрів обхідного шляху безпосередньо у Смілі дозволить зменшити час руху потягу до 2 годин 45 хвилин. Тобто, якщо врахувати, що залізничний шлях від Черкас до Києва складає 188 км, і вдатись до простих математичних розрахунків, то виходить, що розрекламований “інтерсіті” буде їхати із середньою швидкістю 63 км за год. І це в час, коли європейські експреси курсують із швидкістю 250 км за год, і там всерйоз обмірковують запропонований Ілоном Маском проект Hyperloop, де мова вже йде про 1100 км за год!

“Я чогось не розумію. Маршрутки на Київ ідуть раз в годину з двох автостанцій з 4 ранку і до 9 вечора. Тривалість подорожі – 3 години. Тут пропонують 4 рази на день і чекати пересадку по ст. ім. Т. Шевченка. Автобуси на ст. Шевченка з Черкас ідуть раз в годину. Вночі не ходять. Але й цей поїзд теж вночі не ходить. Де логіка? Кому цей потяг потрібен?” – коментують черкасці чергове покращення у “Фейсбуці”.

Ну, і в кращих передвиборних традиціях, члени ЗЕ команди вже “побилися”, хто ж із них став тим Авраамом Лінкольном, що приніс диким племенам цивілізацію, бо Олександр Скічко і ЗЕ кандидат в мери Віталій Ільченко вже приписали досягнення кожен собі.

Варвара Горова