Асоціація операторів зовнішньої реклами України висловилася із приводу самовільного розміщення реклами на білбордах.


«Оператори обурені несанкціонованою «самозаклейкою» реклами про начебто викриття корупційних дій місцевих чиновників на власних конструкціях. Оголошення було розміщено на декількох білбордах у Черкасах протягом останнього тижня. З операторами ніхто не погоджував макетів бордів, не було укладено жодних договорів на розміщення реклами. Ми не знаємо, хто розклеїв ці постери на наших конструкціях.

Несанкціоновану рекламу ми уже демонтували і звернулись до правоохоронних органів щодо даного інциденту. Сподіваємось на швидке розслідування і притягнення винних до відповідальності.

Асоціація закликає учасників виборчого процесу до чесної боротьби та утримання від брудних технологій – поливання брудом конкурентів та введення громадськості в оману. Нам би дуже не хотілось ставати заручниками політичних воєн.
Також закликаємо ЗМІ при публікації матеріалів на тему начебто корупційних дій черкаських чиновників враховувати позицію Асоціації операторів зовнішньої реклами України і факт того, що сюжет було розміщено без відома й погодження власників рекламних конструкцій», – заявляють у асоціації.

Нагадаємо, нещодавно у місті з’явилося кілька бордів із фейковою інформацією про чиновників Черкаської міської ради.