Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради уклав договір на ремонт вулиці Праці за 49 мільйонів гривень. Про це йдеться на порталі “Прозорро”, пише сайт 18000.

Єдиним учасником закупівлі виявилося ТОВ ШРБУ-48, з яким замовник і уклав договір. Роботи мають бути виконані до липня наступного року.

Протяжність вулиці близько двох кілометрів.

ТОВ ШРБУ-48 прописане в Умані. Його директором значиться Руслан Губа. Головним бенефіціаром товариства (90 %) є Бахтіяр Сапаєв, по 5 % мають Ігор Воткалюк та Руслан Губа. Воткалюка, Сапаєва та Губу поєднує скандально відоме ПАТ “Уманьавтодор”, яке покинуло недобудованим міст у Запоріжжі і нині фігурує в низці кримінальних проваджень. Воткалюк працював там головним інженером, Губа був головою правління товариства, а Сапаєв – одним із власників.

У 2005-2010 роках Сапаєв очолював Службу автомобільних доріг Черкаської області. Далі був директором ДК “Автомобільні дороги України”.

Компанія має угод на 9,2 мільярди гривень, будучи лідером дорожнього ринку Черкащини та одним з лідерів країни загалом. Із цієї суми 9 мільярдів складають договори, укладені із Черкаською САД. 18000 неодноразово писав про ШРБУ-48.

ЗМІ зараховували ШРБУ-48 до так званого “дорожнього картелю”.