Голова черкаської ОДА Олександр Скічко був помічений на вечірці дружини нардепа від “Слуг народу” Миколи Тищенка. Про це йдеться у сюжеті програми “Схеми”.

Голова Черкаської ОДА з дружиною

Гучна вечірка з салютом відбувалася 18 квітня у готелі “Fairmont”, що належить дружині голови Черкаської ОДА Єлизаветі Юрушевій.

Як повідомляють ЗМІ, на заході було біля 30 гостей. Святкування тривало більше п’яти годин, гості перебували без захисних масок, а вечірка супроводжувалось масштабним салютом.

blank

Готель, що належить Юрушевій

Відзначимо, що з 5 квітня в Києві діють жорсткі карантинні обмеження, коли ресторани повинні працювати лише на виніс. Більше того, феєрверки в країні заборонені від початку АТО – ООС, і від них відмовляються навіть на великі державні свята. Втім, Микола Тищенко вже фігурував у подібному скандалі під час жорстких карантинних обмежень весною 2020 року, коли його ресторан “Велюр” продовжував приймати відвідувачів, коли всі інші подібні заклади столиці змушені були зачинитись. Згодом і влітку, коли час роботи ресторанів обмежувався 24-ою годиною, ресторан повідомляв, що чекає на відвідувачів до 6-ої ранку.