Завершилося голосування за кандидатуру голови Черкаської обласної ради. За результатами таємного голосування очолив раду Анатолій Підгорний, представник партії “Черкащани”.

Так, за словами голови лічильної комісії, було виготовнено 61 бюлетень. За Підгорного проголосувало 38 депутатів, за представника “Слуг народу” Кондрацького – 23, недійсних бюлетнів не було.

Нагадаємо, Анатолій Підгорний очолював обласну раду минулого скликання близько року.

Між тим, депутати від “Слуг” обласної та Верховної Ради намагались зірвати голосування. Вони вважали, що розгорнуті бюлетені у скриньках для голосування є порушенням таємності.

Додамо також, що в історії Черкаської обласної ради було лише два випадки, коли в різних каденціях головою обирали ту ж людину. За часів незалежності це був нині покійний Геннадій Капралов, який з 1990 по 1992 рік — був заступником голови, а з 1992 по 1994 — головою Черкаської обласної ради, з 1994 по 2001 — знову заступником, а з липня 2001 року — вдруге був обраний головою Черкаської обласної ради. 4 серпня 2005 року за власним бажанням пішов на заслужений відпочинок.