За принципової позиції прокуратури судом апеляційної інстанції залишено в силі рішення Господарського суду Харківської області від 14.01.2020, яким задоволено позовну заяву Смілянської місцевої прокуратури та стягнуто з одного із товариств Харківщини на користь відділу освіти Городищенської районної державної адміністрації майже 50 тис. грн штрафних санкцій за порушення строків поставки меблів для навчальних закладів у Городищі. Інформують у пресслужбі обласної прокуратури.

Не бажаючи сплачувати кошти, відповідач оскаржив вказане рішення в апеляційному порядку й просив суд відмовити в задоволенні позову прокурора, але  прокурори довели, що товариство не виконало договірні зобов’язання щодо поставки понад 260 комплектів шкільних меблів і вчителі та учні майже 3 місяці були позбавлені можливості використовувати визначений інвентар у навчальному процесі, а тому договір закупівлі меблів, укладений в 2018 році між територіальним відділом освіти та суб’єктом господарювання, має бути розірваний, а до суб’єкта господарювання необхідно застосувати штрафні санкції.

Позицію прокуратури судом підтримано та залишено апеляційну скаргу відповідача без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.