До черкаських поліцейських за допомогою звернулася жителька села Червона Слобода. Вона повідомила, що 9 серпня поруч магазину невідома особа викрала велосипед. Інформують у нацполіції Черкащини.

Те, як зловмисник спокусився на чуже майно, чітко зафіксувала камера спостереження, що й допомогло правоохоронцям у розкритті злочину.

Поліцейські швидко встановили особу ймовірного крадія. Чоловік у скоєному зізнався. Йому мають оголосити підозру за вчинення кримінального правопорушення.

Зараз відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Камера спостереження зафіксувала крадія, поліцейські його викрили До черкаських поліцейських за допомогою звернулася жителька села Червона Слобода. Вона повідомила, що 9 серпня поруч магазину невідома особа викрала велосипед. Те, як зловмисник спокусився на чуже майно, чітко зафіксувала камера спостереження, що й допомогло правоохоронцям у розкритті злочину.Поліцейські швидко встановили особу ймовірного крадія. Чоловік у скоєному зізнався. Йому мають оголосити підозру за вчинення кримінального правопорушення. Зараз відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.#поліція #черкаси #поліціяпоруч

Geplaatst door Поліція Черкаської області op Dinsdag 11 augustus 2020