Сьогодні депутати Канівської міськради вже традиційно повинні були закрити І позачергове засідання сесії та розпочати ІІ позачергове засідання. Однак заплановані засідання сесії не розпочали, спочатку через повітряну тривогу, а далі через відсутність кворуму. Інформує пресслужба міської ради.

Нагадаємо, скликанню засідання сесій передувало звернення від депутатів міськради: Володимира Коржова, Сергія Водянова, Віктора Хоменка, Олександра Коляди, Сергія Ткаченка, Вадима Туливітра, Оксани Леонової, Єлизавети Капітан та Олени Воюцької, яке надійшло на ім’я до міського голови щодо ініціювання проведення позачергової сесії з питанням про дострокове припинення повноважень Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Втім, за повідомленням секретаря Канівської міської ради Оксани П’яткової, вищезазначені депутати,  а також Сергій Бакум, Анатолій Бортник,  Олена Радченко, Михайло Майстренко знову не з’явились на сесію міськради. Серед депутатів, що не з’явилися з поважних причин, але повідомили про це секретаріату: Євгеній Малачнев, Олександр Штейман, Сергій Водянов та Олександр Коляда.

blank

Своєю чергою Канівський міський голова Ігор Ренькас повідомив, що 7 вересня ц.р. на його ім’я надійшло чергове звернення від групи депутатів, щодо узгодження нової дати проведення засідання сесії. На це звернення депутати отримали вичерпну відповідь.

 –  Вже півтора року триває цей шантаж і ситуація набула відверто кажучи маразматичного характеру. В той час, коли ми не можемо виконати багато робіт по громаді і профінансувати важливі напрямки, у депутатів чомусь на першому місці стоїть «питання міського голови», –  наголосив Ігор Ренькас. – Хоча кошти у нас є, але через обставини, що склалися зараз не можливо спрямувати їх на необхідні роботи. Дійшло вже до того, що нам з області допомагають фінансами.

Також він додав, що у час, коли триває війна, а громада проводжає в останню дорогу своїх Героїв така позиція депутатів міськради є неприпустимою.

–  Особиста неприязнь опозиційних членів депутатського корпусу до міського голови не має нічого спільного з роботою депутатів для громади. До чого тут Канівська громада? Депутати мають виконувати свої обов’язки та відвідувати сесії, –  зазначив Ігор Ренькас.

Далі слово взяв присутній на заході заступник командира батальйону 3-ої окремої штурмової бригади Віктор Гринчук. Він, зокрема, висловив подяку міському голові за постійну допомогу військовим і як підтвердження вручив подяку від командира 3-ої штурмової бригади.

blank

– Не знаю, де він знаходив цю допомогу. До кого звертався, але постійно допомагав і з машинами, і медикаментами, і з усім, що нам було потрібно, – відзначив Віктор Гринчук.

Військовий також нагадав присутнім про недоцільність політичних чвар під час війни.

– Під час війни, яка політика? Наша штурмова бригада з 4 січня стоїть під Бахмутом. Нехай депутати подивляться в очі цим хлопцям…Тому я хотів, щоб дії депутатів, які не ходять на сесії і їх саботують теж прирівняли до державної зради, – емоційно завершив Віктор Гринчук.

Після його виступу міський голова від імені Канівської громади висловив подяку військовим. До виступів на трибуні також долучилися виконувач обов’язків фінансового управління Олена Діхтяренко, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик, завідувач закладу дошкільної освіти «Сонечко» Тетяна Лагно, голова Канівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Іван Попенко та член виконавчого комітету Жанна Ніколенко. Усі доповідачі закликали депутатів до злагодженої роботи та припинення політичних чвар.

Наостанок секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова повідомила про перенесення засідання сесій на наступний вівторок, 12 вересня ц.р.