Минулого тижня до Канева доставили мікроавтобус Ford Transit та легковик Vollkswagen Golf, які громада отримала від німецького міста-побратима Фірзена у межах реалізації грантового проєкту. Повідомляють у пресслужбі міської ради.

Нагадаємо, ще на початку весни німецька сторона та Канівська міська територіальна громада спільно взяли участь у грантовому проєкті. У межах його реалізації комунальники та соціальні служби отримають від німецької сторони транспортні засоби, які поліпшать їх роботу.

Вже цієї п’ятниці, 11 серпня, Канівський міський голова Ігор Ренькас передав ключі від новенького мікроавтобуса начальнику служби у справах дітей Наталії Костенко. Ключі від легкового автомобіля, яким комунальники будуть використовувати як «аварійку», отримав начальник комунального підприємства «ЖЕК» Андрій Шацьких.

– Продовжуємо співпрацю з німецькими партнерами та покращуємо автопарк громади, що своєю чергою дозволить нашим службам працювати ефективніше і комфортніше. В подальшому очікуємо надходження сміттєвоза, автотракторної техніки та транспорту для інших соціальних служб, – розповідає міський голова про плани співпраці.

Також від імені Канівської громади міський голова Ігор Ренькас висловив подяку німецьким друзям за допомогу та підтримку.

– Пишаємося міцними побратимськими зв’язками та зміцнюватимемо співпрацю з нашими німецькими партнерами. Дякуємо міському муніципалітету Фірзена на чолі з бургомістром Сабіне Анемюллер, керівнику пожежно-рятувальної служби Франку Керсбауму, керівникам спілки «Друзі Канева» доктору Паулю Шрьомбгесу та Уве Цьоллнер, її координатору Валерію Еске. Окрема вдячність Євгенію Маланчеву, Богдану Припіялу та Валерію Вовку за транспортування автомобілів, – наголошує Ігор Ренькас.