Повномасштабна війна проти нашої держави неймовірно згуртувала усіх українців. Нині кожен з нас на своєму місці: на фронті чи в тилу самовіддано працює заради омріяної Перемоги. Активно долучаються до допомоги з перших днів війни і канівці. Зараз, зокрема, люди почали допомагати вимушеним переселенцям овочами та фруктами з власних садиб. Городину вони приносять до міської ради, де саме триває видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє пресслужба міськради.

– Першим до нас завітав канівець Данило Чупилка. Хлопець з власної ініціативи приніс кабачки, які його родина виростила на своїй садибі. Наступного разу прийшли дівчата та принесли огірки, помідори, яблука, спаржеву квасолю, базилік тощо. – розповідає директор Канівського міського центру соціальних служб Валентина Яворська. – Звісно, на всіх овочів та фруктів не вистачає, але ми щиро радіємо і такій допомозі. І вкотре переконуємося, що наші люди просто неймовірні.

Не забуваймо, що нині, багато вимушених переселенців, які прибули до Канівської міської територіальної громади з окупованих територій, потребують нашої допомоги. Тож якщо ви маєте надлишок городини (овочі, фрукти, ягоди тощо) давайте підтримаємо цих людей, адже ми, українці, своїх в біді не полишаємо. Овочі та фрукти можна приносити у середу та п’ятницю з 9:00 до 13:00 у приміщення Канівської міської ради (вхід з двору).