У четвер, 3 травня, в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон».

Нагадаємо, 3 квітня ц.р. на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій було подано петицію «Будівництво спортивного модуля «ОРСК» на КП «Міський стадіон» (автор Станіслав Циба). В найкоротший термін вона зібрала необхідну кількість голосів (понад 100 підписів), а відтак, була розглянута.

18 квітня з матеріалами поданої петиції ознайомилися члени виконавчого комітету. Вони ухвалили рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля «ОРСК» на КП «Міський стадіон», яким доручили фінансовому управлінню, управлінню економічного розвитку, відділу комунального майна та земельних ресурсів м.Канів, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту підготувати проект рішення щодо будівництва спортивного модуля на розгляд міської ради.

3 травня проект рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон» ухвалили депутати Канівської міської ради.

У рішенні, зокрема, йдеться, про підтримку електронної петиції та передбачення проектом бюджету розвитку м.Канева на 2019 рік співфінансування будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». До 1 вересня ц.р. відділ комунального майна та земельних ресурсів має провести відведення земельної ділянки для будівництва спортивного модуля ОРСК на території  КП «Міський стадіон».