На автодорогах державного значення Черкаської області  влаштують чотири майданчики для зважування в русі WiM (Weigh-in-Motion). Інформує газета “Канівчанка“.

Ваговий контроль буде розміщений на автодорозі Н-01 Київ – Знам’янка – на в’їзді в місто Сміла зі сторони міста Городище та на виїзді з міста Сміла в напрямку міста Кам’янка, на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань біля села Благодатного на в’їзді на дамбу через Дніпро та на автодорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка поблизу міста Умань.

До переліку не потрапила ділянка дороги поблизу Канівської ГЕС.

«Якщо ваговий комплекс буде встановлений при переїзді через Черкаський міст, виникає загроза, що вантажівки підуть через Канів. Я пропоную звернутися у всі відповідні органи, щоб такий комплекс був встановлений і при переїзді на Канівській ГЕС», – про це наголошував депутат міської ради Василь Зубко під час свого звернення.

В ході позачергового засідання міської ради міський голова  Ігор Ренькас надав протокольне доручення відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності виконавчого комітету Канівської міської ради спільно з управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради підготувати та направити звернення до державної служби України з безпеки на транспорті, про встановлення комплексу для визначення ваги вантажних автомобілів, що їдуть через Канівську ГЕС.