Картини художниці Наталії Резніченко зі Звенигородки на Черкащині виставлятимуть з 18 серпня до 30 жовтня в Українсько-американському архівному музеї в Гемтремку (штат Мічиган, США) на виставці «Світло свободи», благодійні внески з якої буде спрямовано на допомогу нашій країні. Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

За організацію виставки взялась американська волонтерка Діана Канкро, яка збирає власну колекцію картин українських художників, які працюють, пишуть під час війни, задля того, щоб підтримати їх.

«Будь ласка, приходьте і подивіться, якщо зможете. Безкоштовно, але ми закликаємо гостей придбати програму заходу за $25, а пожертви будуть прийняті на проекти «DetroitHelpsKyiv», а саме на доправку контейнерів з 60 новими лікарняними ліжками від «World Medical Relief» до лікарень України», – закликає Діана.

blank

«У 1993 році Діана була в Україні, має подругу в Києві, полюбила наших людей та українську культуру. Досі зберігає рушник з українською вишивкою, який вона купила ще у 1993-му. Ми з нею познайомилися через фейсбук понад рік тому. В її колекції близько 30 моїх робіт. На виставці буде представлено 4 з них, а може й більше. Діана каже, що не може дочекатися відкриття, хоче подивитись на обличчя американців, коли ті побачать наші картини. Вона постійно збирає кошти та допомагає ЗСУ. Недавно навіть її старенька мама зібрала поміж літніх людей 2000 доларів для України», – розповідає звенигородська художниця.

blank

 

На виставці в Гемтремку буде представлено 100 картин, 32 українських художники віком від 4 до 64 років, поміж них полотна «Берегиня в синьому», «В очікуванні родини», «Весна віри і надії», «Катерина Г» Наталії Резніченко.