Катеринопільська районна бібліотека крокує в ногу з часом. Вона перетворюється на соціально затребуваний проект, розширюючи свої первинні функції. Тепер це не лише книгосховище, літературна читальня, а й приміщення, де можна скористатися Інтернет-послугами, відвідати виставку картин місцевих художників, долучитися до програми з виготовлення паперових пакетів, підтримавши тим самим екологічні ініціативи, поспілкуватися в родинній атмосфері клубу «Горлиця». А віднині це ще й заклад, де можна вступити в групу здоров’я зі скандинавської ходьби. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Усе це — щоденна кропітка робота колективу бібліотеки та її незмінного директора — Любові Приємської, які не пропускають жодної можливості, жодного гранта, аби відповідати гаслу: бібліотека — для людей. Сподіваємось тепер у катеринопільчан з’явиться новий стимул зайнятись спортом.

До слова, скандинавська хода — вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.