Олег Винник опублікував в Instagram цікаве відео. На ньому артист у червоній олімпійці і з кавуном із зображенням черепа запрошує всіх на свій концерт, який відбудеться 7 та 9 листопада у Палаці спорту. Інформує ТСН.

“Адже саме там ми можемо реалізувати всі свої плани, всі свої бажання, щоб шоу було незабутнім. Я вас всіх люблю. Будьте щасливі”, – сказав Винник.

Череп на кавуні нагадав нам гігантський череп-сцену, на якій минулого року виступив Макс Барських під час свого концерту в Палаці спорту. Тоді артист зібрав аншлаг. Можливо, Винник цим хотів натякнути, що перевершить шоу Барських своїм?

Олег готує унікальне шоу, яке не буде схожим на всі його попередні концерти. Артист та його команда планує втілити найсміливіші ідеї, які технічно неможливо було реалізувати на інших майданчиках туру “Ти в курсі”.

Глядачів чекає абсолютно нова сцена і візуализація, яскраві спецефекти, а також креативні постановки та театралізовані номери.

У тригодинному концерті прозвучать незмінні хіти Винника, а також композиції з двох нових альбомів музиканта, які він випустив у травні цьогоріч. Не обійдеться шоу без сюрпризів і заголовного треку “Ти в курсі”, на який співак днями презентував нове лірик-відео.