26 січня у СК «Будівельник» змагалися футзальні команди вищої ліги – «Черкасиобленерго» та «Черкасиенергозбут». Команди завершили 7 тур Чемпіонату з рахунком 4:1. Саме цей тур для команд Першої ліги став завершальним на першому груповому етапі змагань. До цієї гри команди підійшли не в оптимальних своїх складах, але це не завадило їм почати гру активно із створенням біля обох воріт небезпечних моментів. Помітна легкість у діях обох команд і гарна зарядженість на гру. Повідомили у пресслужбі товариства.

Глядачі забитий гол побачили лише на 6 хвилині зустрічі і м’яч влетів у ворота команди «Черкасиенергозбут». Через 30 секунд гравець команди «Черкасиенергозбут» Дмитро Суденко мав шанс зрівняти рахунок, але воротар команди «Черкасиобленерго» Олексій Сорокін своєчасно вийшов з воріт і заблокував удар. За 1 хвилину до завершення першого тайму команда «Черкасиенергозбут» неочікувано пропустила дві атаки суперника – 3:0.

Відразу після старту другої частини зустрічі команда «Черкасиенергозбуту» спробувала кардинально змінити ситуацію на майданчику, і якщо до цього команда «Черкасиобленерго» почувалася більш менш спокійно, то тепер стала активнішою. Із середини другого тайму команда «Черкасиобленерго» переходить до проведення атак разом зі своїм голкіпером. При цьому ціна їхньої помилки зростає в рази. Але проходить чергові три хвилини зустрічі впродовж яких команди особливого нічого не організували біля воріт.

До завершення гри дві хвилини і у команди «Черкасиенергозбут» є шанс змінити все на свою користь, але гравці «Черкасиобленегро» у завершальні хвилини поєдинку зіграли зібрано і здобувши перемогу очолили турнірну таблицю першої ліги.

Голи: Суденко – Лобов, Когус, Ворона, Аргеєв Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» бажає своїм гравцям у другому груповому етапі змагань наснаги, успіху та перемог!