Станом на 1 липня 2021 року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендувало 16 безробітних (на  1  липня  2020  року – 21 особа).

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед технічних службовців (на одну вакансію претендували 35 осіб), керівників та менеджерів (30 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (21 особа).

Найбільших труднощів з працевлаштуванням зазнають представники таких професій, як: менеджер, економіст, спеціаліст державної служби, бухгалтер. Наприклад, станом на 1 липня 2021 року, для 174 керівників була 1 вакансія, для 433 безробітних бухгалтерів налічувалося 18 вакансій, для 107 менеджерів  було 4 вакансії.

Нестача кадрів у I півріччі 2021 року спостерігалася серед представників таких професій, як: в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва, лікар-терапевт, лікар загальної практики-сімейний, фрезерувальник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, складальник виробів, машиніст автовишки та автогідропідіймача.

Найзатребуваніші професії:

-електромонтер, електрогазозварник, слюсар;

-водій, водій тролейбуса, тракторист;

-вихователь, учитель, лікар;

-продавець, кухар, охоронник, поліцейський;

-сестра медична, фармацевт.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ