2000 гривень, виручені з продажу картини «Привид» 16-річної Ангеліни Шпільки з Лисичої Балки на Катеринопільщині, мати передасть на благодійність – волонтерці Інні Куцаєнко з Єрок. Про це пише видання “Вісті Черкащини”.

Це вже третю картину Ангеліни продали через фейсбук, а кошти, як і з продажу попередніх, спрямують на потреби українських захисників. Одну з картин дівчинки продали за 500 грн, другу за 1000, цю за 2000. Початкова ціна останньої була 200 грн. Однак знайшовся поціновувач, що придбав полотно за ціну в десять разів більшу оголошеної.

Роботу дівчинки мати Ірина Ларфі виставила також у фейсбук-спільноті «Мистецтво України» для аналізу. Дописувачі групи переконують, що у Ангеліни, безумовно, талант, і вона, як і всі діти України, по-своєму переживає війну. Свої, страхи, хвилювання, побоювання переносить на полотно. Боляче, що нашим дітям доводиться через це проходити.

blank

Ірина розповідає, що картину донька почала малювати за пару днів до чернігівської трагедії. «Мені здається, що там зображена та 6-річна, дівчинка, яка загинула. І очі – очі людей, країн, організацій, що можуть допомогти, зупинити війну, але нічого не роблять. Лише спостерігають», – ділиться враженнями жінка.

Ангеліна навчається в Шевченківській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю по класу домри. Художній талант їй передався від батька Михайла, який гарно малює.

Волонтерка Інна Куцаєнко каже, що кошти, виручені з продажу картини, докладе до суми, що піде на турнікети для військових.