Професійне навчання на замовлення роботодавця – один із факторів ефективної взаємодії служби занятості з роботодавцями. Професійне навчання збільшує конкурентоспроможність на ринку праці за допомогою підвищення   професійної  майстерності та мобільності.

Існують професії, які не втрачають своєї актуальності в усі часи. До таких можна віднести професію кухаря. Професія кухаря може бути освоєна на будь-якому життєвому етапі.

Одним із прикладів успішного професійного навчання на замовлення роботодавця є історія з життя Лариси Ратушної, яка, маючи освіту та професійний досвід швачки, вирішила кардинально змінити своє життя в професійному сенсі.

Перебуваючи на обліку в Уманському міському центрі зайнятості, безробітна активно взаємодіяла з кар’єрним радником, завдяки пройденому психодіагностичному тестуванню та рекомендаціям профконсультанта визначилась із бажаною професією «Кухар», та була направлена    на навчання в  ТОВ «Навчальний центр «Інформаційне забезпечення бізнесу». Всього у  групі навчалися та успішно закінчили  навчання за професію «Кухар» 3 розряду  10 осіб.

Під час проходження навчання Лариса навчилась готувати різні страви: закуски, перші та основні страви, десерти. Особливу увагу приділяла стравам сучасної української кухні, презентації та оформленню блюд.

 Виробничу практику проходила у замовника кадрів ФОП Дар’ї Конфети-Питель в кафе «Боніто» м. Умань.

Енергійна дівчина зацікавила роботодавця своєю майстерністю та, після завершення навчання, приєдналась до колективу кафе-ресторану.

Нині роботодавець задоволений новим працівником.  А  кар’єрна драбина в кухарській справі дозволяє досить швидко від статусу помічника дійти до позиції шефа.

Повідомляє Відділ організації профнавчання ОЦЗ.