Досвідченим шоперам добре відомі маркетплейсы Taobao, 1688 та Tmall. Розмаїття товарів, приємні ціни та опція безпечної доставки в України за допомогою сервісу Meest China привертає увагу до такого способу придбання одягу та аксесуарів, взуття, товарів для дому та електроніки. Сучасним товарам китайського виробництва притаманні гарна якість та оригінальний дизайн. Тому їх популярність в усьому світі зростає.

Для полегшення доступу до широкого асортименту розроблений новий торговий майданчик – Піндуодуо. Він доступний у вигляді мобільного додатку. Інтерфейс маркетплейсу повноцінно адаптований до відображення на екранах мобільних пристроїв, на відміну від обмежених версій інших онлайн-магазинів. Сервіс Meest China своєчасно приєднався до спільноти поціновувачів нового майданчика і пропонує свої послуги щодо доставки посилок. Розбираємося разом, як купувати на Pinduoduo та отримувати ще більше задоволення від китайського шопінгу.

Реєстрація та навігація

Щоб скористатися магазином Піднуодуо спершу потрібно завантажити мобільний додаток через онлайн-магазин. Зареєструватися у ньому можна трьома способами:

  • через WeChat;
  • за номером свого телефону;
  • за незалежним лого.

Найпростіше користуватися застосунком через WeChat. Надайте дозвіл застосунку на використання особистих даних, заповніть необхідні контактні дані у особистому кабінеті. Щоб отримувати посилки за допомогою сервісу Meest China, вкажіть адресу складу у Гуаньчжоу у графі адреси доставки придбань. Завдяки сервісу можна постійно відстежувати свої посилки та користуватися додатковими послугами з обробки вантажів.

blank

Зручна доставка від складу до дверей

Замовлення товарів на Піндуодуо за посередництва сервісу Meest China сповнене корисних можливостей, адже компанія пропонує повний комплекс обробки та супроводу вантажів:

  • консолідацію товарів від різних постачальників;
  • переупакування, обʼєднання та розділення оптових партій;
  • перевірку номенклатури, надання фотозвітів замовнику;
  • організацію повернення та заміни браку або нестачі;
  • документальне оформлення вантажів під час проходження митного контролю.
  • доставку замовнику до дверей або поштове відділення.

Щоб доправити придбаний товар на склад сервісу потрібно зареєструвати його номер у персональному кабінеті на сайті Meest China та обрати необхідні супутні послуги з обробки. Подальшу роботу сервіс виконає самостійно, підтримуючи зв’язок із замовником через фірмовий мобільний додаток. У ньому можна відстежувати вантаж за трек-номером, отримувати фінансові звіти та керувати своїми замовленнями. Разом із мобільним торговим майданчиком Піндуодуо вони створюють ідеальну пару для швидкого та цікавого шопінгу.