Процес вакцинації від коронавірусу добре організований у Полтавській, Херсонській та Черкаській областях, пише “Кореспондент”.

Головний санлікар України Віктор Ляшко відзначив хорошу організацію процесу вакцинації в Полтавській, Херсонській та Черкаській областях. На брифінгу в п’ятницю, 30 квітня, він розповів про різке зростання темпів вакцинації в останні дні.

Так, за середу-четвер було щеплено 143 745 осіб, тоді як з 24 лютого – менше за 560 тисяч.

“В Україні за останніх два дні провели 143,745 тис. вакцинацій, з них 73,376 тис. – за вчора. Хотів би відзначити Полтавську, Херсонську, Черкаську області, де добре організований процес і в порівнянні з чисельністю населення областей великі показники вакцинації”, – сказав Ляшко .

Він зазначив, що вакцинація від COVID-19 проводиться в пунктах щеплення, залучені мобільні бригади, а також готуються до відкриття вакцинальні центри, які почнуть роботу при масовому надходженні вакцин.

Також він повідомив, що на вакцинацію організованих колективів зареєструвалося вже 436 компаній – 53 575 співробітників.

“Як тільки в Україні буде достатня кількість вакцин – мобільні бригади робитимуть щеплення”, – сказав заступник міністра.